Show me that you are the mdfkjke whrrrvkd

8. května 2015 v 0:08 | Elenice |  Třesky plesky
Jaro, jaro, jaro. Má nejoblíbenější část roku konečně přišla a já samou radostí běhám, skáču přes kaluže a poskakuji celým světem. Všechno roste, je vlhké, voňavé, kvete, svítí, září a já též. Heh. Ne. Já ne.
Po několika měsících citového bahna jsem se konečně jaksi urovnala (skoro parním válcem), takže se mi dýchá o něco volněji. Ach bože, my raci jsme příšerné znamení.
Jinak mě teď čeká 3 týdenní božská mana bez školy neb jsem 2 týdny na praxi a poté jedeme se třídou na vodák. Když mě neutopí, možná o tom i krátce poreferuji.
Abych nebyla zas takový optimista (haha), depresuji si nad svoji váhou, ošklivým zadkem, stehny a břichem, malými prsy a ..... jsem k pomilování.
Jsou maturity. Za kapku roků i já. Už je nikdy neuvidím. Ty všechny tváře. Ach. Je mi z toho zase trochu smutno. Skličující pohled na jejich prázdnou třídu. Rozvrh, podle kterého se už nikdo neučí. Bude se mi stýskat. Jako po těch minulých. Zlatíčka. A taky vím, že 19.5. to bude rok, co jsem u maturit poznala jednoho člověka, který mi na celých dalších 12 měsícu změnil/zkazil/převrátil život. Kvůli kterému jsem byla půl roku v hajzlu. Kvůli kterému jsem byla nejistá, v depresích a se zdravotními problémy. Kvůli kterému jsem si trochu zkazila své mládí, nevinou dušičku a připravila se o věci, které jsem chtěla věnovat jen tomu, který mě bude mít opravdu rád. (moji zubní protézu a vodítko k mému obojku)
Chcííípni, vole.

Což, život jde dál. I Elena.

Dobrou noc, mnoho štěstí u všeho, co vás čeká a poslouchejte gore grind.

Se sladkými pozdravy


Jidáš Iškariotský z Pohoří Pallas Athény
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama