Des, des, des! Dekomori des!

18. února 2015 v 17:30 | Elenice palice, roztrhala zajíce |  Třesky plesky
Hahou, hahou!
Jsem tu opět s milou zprávou z mého supr čupr života, hurá hurá hurá!
Tak a právě mi došly všechny nápady... Hm.
Začnu milovanou školou. Pololetí bylo pěkně nervní, resp. já, ale i přes to jsem s otřesným skóre 7 jedniček 6 dvojek uhájila vyznamenání. Kurevská radost. Uh. Dala jsem si předsevzetí, že na konci roku budu mít těch dvojek a to vyznamenání bude zaslouženější. Takže za první měsíc mám už 2 trojky a pekelně hnojít mechaniku. Takže fajn. Holy shit. Stýská se mi po tom lehoučkém učení se na základce. Stýská se mi po prváku a testech z fyziky. Chtěla bych se umět víc učit, ale jsem líná. Trojku na vysvědčení bych nepřežila.
Po Vánocích jsem svůj zadek seznala jako hnusnou hroudu a tak jsem si v kalendáři vyznačila onu populární 30 days challenge. Začátek na 50 dřepech. K dnešnímu dni jich mám 180 (s přestávkami ve dnech). K mé radosti jsem opravdu "splaskla" a nadále pracuji na vytvarování. Protože v červnu jedu na vodák. Se samými chlapci. A taky se snažím hubnout. Kvůli tomu samému. Mám prostě krásný život, kdybyste nevěděli.
A také jsem objevila krásu 10 hours videí. Už jsem poslechla několik Pikachu songů, Nyan cat, Unicorn zombie apokalypse, What is love a totální výplach Dekomori des (jedna milá slečna z anime. Vskutku. ).
A byla jsem na horách. Jsem opálená a celá pihovatá. Ano, každého musí těšit tyto velepodstatné informace.
Tak ahoj, ahoj, ahoj
Vaše po lásce toužící, úchylná a hnusná Elena.

A neříkejte, že nemáte rádi Shaca! League of legends je jako mor. A osu taky. A stáhla jsem si WoWko. Hmm, sbohem vyznamenání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama