Slečna prázdninuje

1. července 2014 v 19:28 | Elenice |  Třesky plesky
Mám prázdniny.
Nemám brigádu.
Mám vyznamenání.
Nemám radost z volna.
Mám fixy na textil.
Nemám děngy.

Konečně nastaly vytoužené prázdniny a já z toho nevímproč nemám radost. Sháním brigádu, na poslední chvíli, pochopitelně a pochopitelně taky nemůžu žádnou sehnat. Paní matka mi to neustále připomíná : "Měla si to shánět dřív a ne až teď!!!!!!!!!!!!".. Já vím, měla, ale byla bych úspěšnější?? Teď jsem rozhodila své sítě asi na 3 místa (a 5 hodin kůli tomu běhala po městě) a jsem velmi zvědavá, co z toho vlastně vyjde. Jestli nic, skočím z mostu.
Na vysvědčení jsem jako správný šprt urvala vyznamenání a za odměnu dostala poukázku do Alzy. Předání rpoběhlo před celou školou, s vyznamenáním nás bylo Z CELÉ ŠKOLY 11, 10 chlapců a já... OMG, jedna z 5 holek na škole a ještě šprt.. Co naplat, že mi spolužáci gratulovali ve stylu: "Teda tohle bych nechtěl ani za samý pětky!". To je ta Alza opravdu taková otřesnost?
Jedna z dobrých věcí teď je, že jsou třešně a já si můžu v klidu celý den chroupat a pecky rebelsky vyhazovat z okna. Chodím spát v 1 ráno, což mě baví a koukám se na filmy při kterých žeru levanduli, což mě baví ze všeho nejvíc.
Učinila jsem velký objev, že cestování vlakem je velká nádhera, takže si jezdím vesele kam se mi zachce a to je tak jeden z důvodů, proč nemám děngy. (ten další je, že si kupuju věci pro radost i když narozeniny mám až za 21 dní. Jsem hýýýýřil.)

A biopunk na závěr:
(Na tomto žiju poslední 2 měsíce. Poslouchám, komíhám se do rytmu a představuji si, že mám modré vlasy, creepersky, latexové šaty a obojek a je mi fajn.)


Vaše Elenina z Lenina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama