Fijúú, fijúú, fijúú, jak to lidé žijúú aneb Elena nezemřela a stále nežije na Ukrajině

24. července 2014 v 22:56 | Elena |  Třesky plesky
Vaše milovaná Elenka kupodivu (a vaší velké lítosti) nespáchala harakiri a proto vás teď může poreferovat o jejím žití/blití.
Volejte sláva a tři dny se radujte.

Za prvé, sehanala brigádu ve zdejším občerstvení, kde pomáhá ve studené kuchyni (maže chlebíčky a celkově dělá pomocné práce), je za to velmi šťastná neb ji matka nezabije, ona nespáchá harakiri a ještě má děngy. Sice pracuje od 4 od rána, což vyžaduje vstávání ve 3:15 a asi už nadosmrti nevezme do úst nic, co připomíná chlebíček, ale za ty děngy.. (Elena je totiž úděsný materialista, věděli jste to?)

Za druhé, stále hoří a hoří teď víc, než kdykoliv předtím a................ patrně jí za chvíli mozek vykape z hlavy ven a IQ klesne ještě hlouběji než už je (jde to ještě??). Ale jinak je velmi šťastná, pokud se ptáte.

Za třetí, měla svátek a narozeniny a dostala:
  • cd Cannibal corpse "Bloodthirst"
  • cd skupiny Doom "Thanatophobia"
  • nášivky skupin M:40, Skitsystem a Domm, kterými hodlá zprznit svůj černý kabátek
  • spooooooustu děngů, za které si koupila spoooostu hadrů (za všechny například květované šaty z Orsey, černé kecky na platformě z HM, atd)
  • 2 pyžama
  • mikinu
  • 2 námořnická trička
  • kosmetiku
Celkově toho dostala přehršle, je to prostě malý rozmazlený jedináček.. Co byste chtěli.
Dále spřádá plány na listopad, kdy do Prahy přijede miláček George (Cannibal corpse) a ona ho prostě musí stůj co stůj vidět. Death metal je věčný.
Potom trochu lituje, že nejela na Obscene Extreme, kde byli Katalepsy a Doom, pro které by vraždila. Utěšuje se tím, že až trochu povyroste..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trochu lituje i toho, že nepojede ani na Brutál, kde pro změnu budou Combichrist, Six feet under, Converge a spostu dalších, které by chtěla vidět. No co už. (A velmi ji to láka na Enemy of the sun do Práglu, páč tam budou Skitsystem a Martyrdöd a prostě protože crust a d-beat, pičovole). Tolik na téma drahá Elenka a její hudba.

Jinak se tak doma fláka, sedí u počítače, spí, chodí spát pozdě, vstává pozdě (tedy, pokud nejde do práce), jezdí na chalupu, jezdí vlakem sem a tam (už byla 2krát v Hradci, nesčetněkrát v Semilech, v zem(lj)ance a 1 v Liberci. Prostě České dráhy forever), žere, poslouchá hudbu (řádný ušní výplach řevem, nechutnostmi a EBM) a chodí hořet s kýmsi.
Ach... Je šťastná, pokud jste to nepoznali.


S pozdravem, kapy kap, kape mozek
Elena z východu

Doom, pičovole. Crust, pičovole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama