Radosti

6. května 2014 v 18:59 | Jelenečka |  Třesky plesky
Můj život je téměř kompletní, neboť jsem si koupila obojek a připadám si v něm velmi zlotemně, děsivě a prostě huuuuuuuuu. Teď ještě elegantní botičky creepers a budu si konečně připadat úchvatně.
Ano, správně, jsem materialista.
Pan otec bude mít v brzké době svátek a já se mu chystám koupit mini pánvičku na smažení volských ok. Tak nevím, jestli to není spíše dárek pro mě. Nicméně, velmi se těším, až mu ji předám.
Pro sebe mám objednanou knihy Kmeny 0 za velmi nekřesťanský peníz a dostanu ji patrně až za vysvědčení, takže zřejmě poslouží jako silná motivace pro dobré známky. Musím se snažit!
Lev Praha sice Gagarinův pohár nevyhrál, ale i tak mi udělali obroskou radost a hlavně byla (po celou sezónu) radost se na ně koukat, což je pro mě mj. fanouška národního týmu a fanouška Liberce věc tak nevídaná, že jsem měla chvílemi silné puzení tančit, létat a zpívat si oblíbenou píseň o kočičce
Jsem unavená, soustavně se u mě střídají stavy deprese se stavy radosti a rozněžnění. A ponocuju. A mám kilo nahoře. A flákám učení.
Tak tohle je ta puberta?!?
Pěkně děkuji!!
A takhle se tedy cítím:
Pokud jste to nepoznali, mám dnes dobrou náladu a je mi fajn a cítím se skvěle.. :-D A mám ve čtvrtek a v pátek prázdniny. Co vy? :-D

S mnoha pozdravy
Jelenka Elenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Metal Míša Metal Míša | Web | 7. května 2014 v 21:11 | Reagovat

Ty prostě... Vskutku zajímavě píšeš. Nemůžu se dostatečně vynadívat na ty skvělé výrazy způsobující příjemné pobavení. Což se u mne často nestává...

2 Jelena Jelena | 9. května 2014 v 12:31 | Reagovat

Moc děkuji za tak milý komentář! Opravdu bych nečekala, že svými "super inteligentními" výblitky někoho pobavím.. Ještě jednou díky! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama